Strona: Podsumowanie IV Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego "Logistyka we współczesnym świecie VUCA" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2024-01-13
, red.  Malwina Leja, Aleksandra Pacana

W dniu 5 stycznia 2024 r. odbyło się IV Ogólnopolskie Seminarium Naukowe “Logistyka we współczesnym świecie VUCA”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON” oraz Zakład Systemów Zarządzania i Logistyki Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Odbyło się ono w formie hybrydowej.

Podczas seminarium wystąpiło 35 prelegentów, którzy reprezentowali następujące uczelnie:

• Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza,
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie,
  • Uniwersytet Warszawski,
  • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach,
  • Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki,
  • Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego,
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,
  • Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,
  • Uniwersytet Rzeszowski.

Seminarium uroczyście otworzyli: Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. rozwoju, Kierownik Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki – dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz oraz opiekun naukowy SKNL “LogON” – dr inż. Paulina Bełch.

Zakres tematyczny seminarium obejmował obszary badawcze:

• zielona logistyka,
  • nowe technologie w branży TSL,
  • rynek e-commerce,
  • odpowiedzialny łańcuch dostaw,
  • zrównoważona logistyka,
  • wyzwania i rozwiązania transportowe,
  • nowoczesne technologie dla logistyki,
  • opakowania,
  • logistyka w medycynie.

W ramach wydarzenia odbyła się sesja posterowa, podczas której zaprezentowało swoje postery 30 osób. Zapraszamy do zapoznania się z Księgą Posterów, dostępną pod linkiem: Księga posterów.pptx.

Specjalne podziękowania składamy dla:

• Prodziekana WZ ds. rozwoju – dr. hab. Tadeusza Olejarza, prof. PRz,
  • Prodziekana WZ ds. kształcenia inż. Pawła Dobrzańskiego,
  • moderatorów sesji tematycznych – dr Marzeny Hajduk-Stelmachowicz, dr inż. Joanny Woźniak, dr inż. Renaty Piętowskiej-Laska, dr. Adama Laska, dr inż. Pauliny Bełch, dr. Pawła Bełcha,
  • hab. Andrzeja Gazdy, prof. PRz,
  • dr Magdaleny Szydełko,
  • Członków Komitetu Naukowego.