Strona: Kolaż Kół Naukowych PRz- 17.11.2023 r. / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

Kolaż Kół Naukowych PRz- 17.11.2023 r.

2023-12-03
, red.  Malwina Leja, Aleksandra Pacana

W dniu 17 listopada 2023 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się VII edycja Kolażu Kół Naukowych, w którym czynny udział brało także Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON”. Wydarzenie miało na celu zaprezentowanie działalności Koła i zwiększenie świadomości wśród społeczności akademickiej z jakimi dodatkowymi możliwościami rozwoju i korzyściami wiąże się aktywne uczestnictwo w organizacji.

Członkowie Koła przygotowali quiz logistyczny, w którym można było wygrać przeróżne nagrody oraz grę planszową „LogON Road”, która przybliżała zainteresowanym pojęcia związane z branżą TSL. Dodatkowo, każdy chętny mógł spróbować sprawdzić swoje umiejętności w popularnej grze jenga lub sterując wózkiem widłowym wykonanym w skali 1:14, sterowanym za pomocą pilota.

Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON” bardzo dziękuje Organizatorom wydarzenia za możliwość zaprezentowania naszego Koła.

Relacja z wydarzenia: https://www.instagram.com/reel/Cz8hwQ6IcfH/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D&fbclid=IwAR3BJMJUTGZCgpSjMDOrijQOicLuS0K1Ct2Aaq0Tuy6a1SuMSmML4OtYh6o