Strona: Harmonogram IV Ogólnopolskie Seminarium Naukowe pt. "Logistyka we współczesnym świecie VUCA" / Studenckie Koło Naukowe Logistyków "LogON"

2024-01-03
, red.  Malwina Leja
Szanowni Państwo,
Z radością informujemy, że w ramach IV Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego pt. „Logistyka we współczesnym świecie VUCA” swoje prezentacje przedstawią reprezentanci dziesięciu różnych uczelni wyższych z różnych regionów Polski:
  • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
  • Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Uniwersytet Warszawski
Z niecierpliwością oczekujemy na wysłuchanie fascynujących i wartościowych prezentacji.
Poniżej załączono harmonogram